Total products
0
Aliplast Ecoslide
Product Code: Aliplast Ecoslide
Availability: In Stock
$ 1,750
| acoustic | — |
| Air Permeability | — |
| Depth of Frame | 54 - 106,5 mm |
| Depth of Leaf | 18,5 - 21,5 mm |
| Glazing Range | 4 - 12 mm |
| Material | aluminium / poliamid |
| system | ES |
| Thermal Insulation (Uf) | No thermal insulation |
| type of doors | sliding |
| Watertightness | — |
| weight of leaf | to 40 kg |
| Windload Resistance | — |
Reviews
0
0 reviews
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0