Total products
0
Aliplast Slide Cold
Product Code: Aliplast Slide Cold
Availability: In Stock
$ 0
| acoustic | — |
| Air Permeability | — |
| Depth of Frame | 47,5-99 mm |
| Depth of Leaf | 32 mm |
| Glazing Range | 6-9 mm / 20-24 mm |
| Material | aluminium / polyamid |
| system | SL Cold |
| Thermal Insulation (Uf) | No thermal insulation |
| type of doors | sliding |
| Watertightness | — |
| weight of leaf | to 160 kg |
| Windload Resistance | — |
Reviews
0
0 reviews
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0