Total products
0
Aliplast Slide Glass
Product Code: Aliplast Slide Glass
Availability: In Stock
$ 2,250
| acoustic | — |
| Air Permeability | — |
| Depth of Frame | 69 - 113 mm |
| Depth of Leaf | to 2600 mm (height) |
| Glazing Range | 10 mm |
| Material | aluminium / glass |
| system | SG |
| Thermal Insulation (Uf) | No thermal insulation |
| type of doors | sliding |
| Watertightness | — |
| weight of leaf | to 80 kg |
| Windload Resistance | — |
Reviews
0
0 reviews
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0