Total products
0
Dindecor Model 2802
$ 12,000
| Country | Poland |
| Door Height | to 2500 mm |
| Door Type | Entrance |
| Door Width | to 1250 mm |
| Glass | Stone/Glass mix |
| Glass Type | Triple glazed |
| Installation Depth | Profile dependent |
| Leaf Thickness | 24-95 mm |
| Material | Aluminium/Stone |
| Number of Locks | 2026-03-01 00:00:00 |
| Resistance Class | RC2 option |
| Thermal Insulation (U‑value) | High |
Reviews
0
0 reviews
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0