Total products
0
Dindecor Model 6002
$ 10,300
| Country | Poland |
| Door Height | to 2500 mm |
| Door Type | Entrance |
| Door Width | to 1250 mm |
| Glass | Minimalist Inox |
| Glass Type | Master-Carre |
| Installation Depth | Profile dependent |
| Leaf Thickness | 24-95 mm |
| Material | Aluminium |
| Number of Locks | 2026-03-01 00:00:00 |
| Resistance Class | RC2 (option) |
| Thermal Insulation (U‑value) | Standard |
Reviews
0
0 reviews
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0