Total products
0
Genesis 75 Panel Door
$ 8,100
| Air Permeability | Class 4 |
| Application Area | Panel Door |
| Country | Poland |
| Depth of Frame | 75 mm |
| Depth of Leaf | 75 mm |
| Glazing Range | up to 75 mm |
| System / Material | aluminium / thermal insulation |
| Thermal Insulation (Uf) | from 1.06 W/m²K |
| Watertightness | 7A |
| Windload Resistance | C2/B3 |
Reviews
0
0 reviews
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0