Total products
0
Genesis 75 US
$ 1,600
| Air Permeability | Class 4 |
| Application Area | Window (Hidden Sash) |
| Country | Poland |
| Depth of Frame | 75 mm |
| Depth of Leaf | 81 mm |
| Glazing Range | 18–54 mm |
| System / Material | aluminium / thermal insulation |
| Thermal Insulation (Uf) | from 0.96 W/m²K |
| Watertightness | E1200 |
| Windload Resistance | C4/B4 |
Reviews
0
0 reviews
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0