Total products
0
Genesis 75 window
$ 1,475
| Air Permeability | Class 4 |
| Application Area | Window |
| Country | Poland |
| Depth of Frame | 75 mm |
| Depth of Leaf | 84 mm |
| Glazing Range | 1–56 mm / 9–65 mm |
| System / Material | aluminium / thermal insulation |
| Thermal Insulation (Uf) | from 1.35 W/m²K |
| Watertightness | E1800 |
| Windload Resistance | E2400 |
Reviews
0
0 reviews
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0