Total products
0
Hörmann Thermo65 Style 010
$ 6,300
| Country | Germany |
| Door Height | 1990–2350 mm |
| Door Type | Entrance Door |
| Door Width | 860–1340 mm |
| Glass | No |
| Glass Type | Steel infill |
| Installation Depth | 80 mm |
| Leaf Thickness | 73 mm |
| Material | Stainless Steel with steel infill |
| Number of Locks | 5‑point locking |
| Resistance Class | RC3 (std) / RC4 (opt) |
| Thermal Insulation (U‑value) | 0.87 W/(m²·K) |
Reviews
0
0 reviews
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0