Total products
0
Superial door
$ 2,980
| Air Permeability | Class 4 |
| Application Area | Door |
| Country | Poland |
| Depth of Frame | 75 mm |
| Depth of Leaf | 75 mm |
| Glazing Range | 14–61 mm |
| System / Material | aluminium / thermal insulation |
| Thermal Insulation (Uf) | from 1.6 W/m²K |
| Watertightness | 7A |
| Windload Resistance | C2/B4 |
Reviews
0
0 reviews
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0