Total products
0
VEKA Softline 82 MD
$ 580
| Air Permeability | Class 4 |
| Application Area | Window / Door |
| Country | Poland |
| Depth of Frame | 82 mm |
| Depth of Leaf | 82 mm |
| Glazing Range | 24–52 mm |
| System / Material | PVC / 7-chamber system |
| Thermal Insulation (Uf) | from 1.0 W/m²K |
| Watertightness | 9A |
| Windload Resistance | C5/B5 |
Reviews
0
0 reviews
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0