Total products
0
VEKAMOVE 76
$ 5,100
| Air Permeability | Class 4 |
| Application Area | Sliding Door / Window |
| Country | Poland |
| Depth of Frame | 150 mm |
| Depth of Leaf | 76 mm |
| Glazing Range | up to 48 mm |
| System / Material | PVC / Sliding system |
| Thermal Insulation (Uf) | from 1.3 W/m²K |
| Watertightness | 9A |
| Windload Resistance | B3 |
Reviews
0
0 reviews
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0