Total products
0
Wital HST
$ 5,925
| Air Permeability | Class 4 |
| Application Area | Sliding Door |
| Country | Poland |
| Depth of Frame | 172 mm |
| Depth of Leaf | 70 mm |
| Glazing Range | 24–42 mm |
| System / Material | PVC / Lift-and-Slide (HST) |
| Thermal Insulation (Uf) | from 1.4 W/m²K |
| Watertightness | 8A |
| Windload Resistance | — |
Reviews
0
0 reviews
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0