Total products
0
Genesis 75 Integrated Shutter
$ 1
| Air Permeability | — |
| Application Area | Window with shutter |
| Country | Poland |
| Depth of Frame | 211 mm |
| Depth of Leaf | 84 mm |
| Glazing Range | 1–56 mm / 9–65 mm |
| System / Material | aluminium / thermal insulation |
| Thermal Insulation (Uf) | — |
| Watertightness | — |
| Windload Resistance | — |
Reviews
0
0 reviews
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0