Total products
0
Superial SU
$ 1,550
| Air Permeability | Class 4 |
| Application Area | Window (Hidden Sash) |
| Country | Poland |
| Depth of Frame | 75 mm |
| Depth of Leaf | 84 mm |
| Glazing Range | 14–61 mm |
| System / Material | aluminium / thermal insulation |
| Thermal Insulation (Uf) | — |
| Watertightness | E1350 |
| Windload Resistance | C5/B5 |
Reviews
0
0 reviews
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0